Ceny mieszań – Praga południowa

Link referencyjny
Komfortowa lokalizacja apartamentu jest chyba największą trudnością dla osób, poszukujących nowego lokum w stolicy. Nowoczesne inwestycje powstają niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest istotnie zróżnicowana.

Oczywiście im bliżej ścisłego centrum, tym stawka za metr kwadratowy jest wyższa.

Teraz jednak stolica jest prześwietnie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia liczy się bliskość stref zielonych a także dobre infrastruktury dzielnicy. Gdzie znajdziemy takowe nieruchomości? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą na temat której często mówiło się źle. Istotnie w latach dziewięćdziesiątych ta okolica nie była zbyt przystępna do życia. Jednak przez lata rozpowszechniane plotki nie są już aktualne. Aktualnie świeże lokale na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą. W tym rejonie powstaje bardzo dużo inwestycji deweloperskich.

Mieszkańców Warszawy przyciągają też konkurencyjne ceny lokali, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu.

Dlatego nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego zadłużenia. Ten obszar Warszawy charakteryzuje się atrakcyjnymi architektonicznie budynkami i wspaniałą infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Znajdziemy tutaj mnogość szkół i przedszkoli. Oprócz tego jest tutaj bardzo dużozakładów usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..
Źródło: Oferta nowoczesnych mieszkań Praga południe-wejdź